Srpen 2010

Mňáááu

22. srpna 2010 v 22:44 | ★ AdUllinka ☆ |  Moe kecy
de
Ahojky :)
Tak tady nová fotečka s mojí láskou Danečkem z paládka.. :)) trošku jsem jí ale upravila a jsem na ní taková vyjukaná :D ... Dneska jsem byla prodávat magnetky :D vydělala jsem si fakt "ranec" :D .. za 8 hodin ... takové utrpení :D .. bolí mě všechno asi .. ještě začalo uplně pršet... Chtěla bych vám doporučit jednu hru, kterou hraju už delší dobu :) je celkem suprová :) tady je odkaz ZDE fakt se zkuste zaregistrovat a zahrát si to :) je to moc fajn a kdyby chtěl někdo pomoct vysvětlit napište sem :) no tak nic .. já půjdu :P tak papa :)

Nový design

7. srpna 2010 v 15:02 | ★ AdUllinka ☆
rf
Ahojky...
Tak jsem po dlouhé době změnila design ..
tento design je nic moc :D ale ty kytky se mi strašně líbili .. nevim co mě furt na nich bere <3 ... ale jinak se mi ten design nelíbí .. nevim nechám ho tu delší dobu než mě popadne chuť něco udělat nového .. :) Dneska jsem si nahodila tamagotchiho .. njn nuda :) tak se mějte :) tak pa :-*

Kdo je lepší v sexu?

2. srpna 2010 v 3:21 | ★ AdUllinka ☆ |  Pro holky
r
Barva vlasů vypovídá o vašem charakteru
Naše odpověď zní: ano. Barva vlasů dokáže opravdu hodně vypovědět o povaze i chování v sexu. Zvláště pokud se jedná o ženu přebarvenou - právě potřeba vyjádřit, jaká žena skutečně je, vede i k potřebě změnit barvu vlasů.
Proto pokud se například žena přebarví na blond, touží po milostném vzplanutí, po něžnostech a romantice, kdežto obarvení na hnědo signalizuje touhu po pevném svazku. Možná už partnera máte a cítíte, že nastal čas posunout vztah dál - začít bydlet spolu, vdát se nebo si pořídit potomka. Pakliže jste sama a stala jste se tmavovláskou, dáváte tím okolí najevo, že už máte nezávazných vztahů dost a že o sex na jednu noc vážně nestojíte. Neplatí to však pro ženy přebarvené na černo - tato barva vlasů signalizuje tajuplnost, ale také individualismus (žije hlavně pro sebe) a občas i samotářství.