Prosinec 2011

Má nejoblíbenější hračka !

22. prosince 2011 v 14:50 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj, každý měl určitě v dětství svojí oblíbenou hračku. Já jich měla asi několik, ale ze všech nejradši jsem měla LEGO - BELVILLE. Ani nevím k čemu jsem dostala svojí první postavičku, ale vím, že to byl jenom král. Postupem času jsem začala dostávat víc a víc. Dám sem obrázky co jsem měla, ale 2 jsem nenašla, toho prvního krále a ještě jednu kolekci, ve které jé holčička s opičkou. Milovala jsem si s tím hrát, měla jsem to vystavené ve vytríně a když ke mě přišla nějaká kámoška, byl to hned pro ní terč a chtěla si s tím hrát. Jelikož jsem si toho moc vážila, nikdy jsem nedovolila. Chtěla bych se úplně vrátit do těch dětských let a opět si s tímto hrát. :)

velký zámek a další kolekce podtím

Dárečky ..

21. prosince 2011 v 13:15 | Adélka |  Fotografie
Fotky dárků, které jsem koupila k Vánocům, nejsem bohatá, tak dárky k tomu odpovídají. :)) Vždyť Vánoce nejsou přece jen o dárcích, ale potěší. :)
  • Brácha
Budík s rádiem
Ostatní v celém článku

Komu se podobáš?

18. prosince 2011 v 18:28 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj, narazila jsem na jednu takovou stránku :) .. kde nahraju fotku a ukáže mi komu se na kolik procent podobám :) .. je to jednoduché a rychlé, já jsem chytla Hilary Duff a Drew Barrymore :)) Mám je obě dvě jako herečky strašně moc ráda :) .. Hilary jsem podobná na 63% a Drew na 62% :DD Ta moje fotka je focená včera (nejaktuálnější) .. Odkaz >> http://www.myheritage.cz/FP/Company/try-face-recognition.php

Perníčky :)

11. prosince 2011 v 13:02 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj,
tak teď jsem dozdobila perníčky :X :D .. celkem nuda
cukroví už máme všechno upečené, takže paráda :) .. Vánoce se už blíží, ještě že už mám všechny dárky nakoupené :), možná vyfotím ... :) trošku jsem ty moje tipy pozměnila :)) .. tak zatím pa :)*

Fenek Berberský

1. prosince 2011 v 22:34 | Adélka |  Mé zbytečné články
Rozhodla jsem si tu udělat takový menší referátek, jelikož mě zaujalo jedno úžasné zvíře jménem Fenek Berberský, strašně mi je sympatický a je roztomilý a zajímají mě informace. Kopíruji z wikipedie :) ..
Fenek berberský je nejmenší liška na světě, na to, že to je malá pouštní šelma, má největší uši ze všech psovitých. Název pochází z arabského fenak, což znamená liška. Je to nejmenší psovitá šelma a je menší než kočka domácí. Fenek je přispůsobenej životu na Sahaře. Fenek je aktivní převážně v noci, přes den se schovává v noře před pouštním žárem, nory jsou vyhrabané pod kameny a různými kořeny rostlin. Pelíšek mají podestlaný listy, trávou, peřím a srstí. Žijí v rodinných skupinkách. Jsou velmi aktivní a hraví. Na lov chodí v noci ve skupinkách a jsou to všežravci. Fenek se může chovat i v domácnosti, je to ale pod zákonem a chová se jako exotický mazlíček. Přispůsobí se domácímu prostředí a naučí se i chodit na kočičí záchod.