Únor 2012

Nástěnka

29. února 2012 v 12:33 | Adélka |  Fotografie

Ahojky,
tak včera jsem se pustila do úpravy mé nástěnky :) :D .. Líbí se mi to, protože to je takový moje zamilovaný <33 .. :D To úplně napravo takový to hnědý, to je kaštan, kterej mi dal Daneček z lásky před dvěma rokama, tak jsem ho tam musela dát :)) ... Nějaký názory? :))

Krásné účesy

25. února 2012 v 15:34 | Adélka |  Mé zbytečné články

Ahoj,
tak jaký účes by jste si vybrali? a jaký naopak ne? :)) mě se asi nejvíc líbíta sedmička a nejméně ta devítka :) .. a co vy? :) jaký máte názor?

Další tipy na seriály

24. února 2012 v 15:35 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj,
přidávám další 2 seriály, které mě baví či bavily :) ..
CAlIFORNICATION

Popis :
Hank Moody (David Duchovny) je autorem úspěšné knihy "Bůh nás nenávidí všechny". Při psaní dalšího díla poznává jaké je to zažívat tvůrčí krizi a není schopen dát dohromady pár souvislých vět. Na jeho krizi má velký vliv také fakt, že žena s niž má dospívající dceru se právě zasnoubila a plánuje svatbu. Aby Hank přišel na jiné myšlenky prožívá krátkodobé vztahy z nichž málokterý trvá déle než jednu noc
Můj vlastní názor :
Seriál jsem neviděla úplně od začátku, ale až mi půjde zvuk, chci koukat na všechny díly a série :) .. viděla jsem snad necelou jednu sérii a je to super, seriál je trošku s takovým erotickým podtextem, což mě velice oslovuje :D .. opravdu se mi líbí děj, doporučuji :)
Fotka ze seriálu : Hank Moody a jeho právnička u soudu :)

O.C.
Popis :
Být mladý, bohatý, úspěšný a krásný, je to možné? V městečku Newport, přesněji v oblasti nazývané Orange County v Kalifornii jsou tato slova reálná. Ryan Atwood byl s bratrem chycen při krádeži auta a rázem se ocitá ve vězení. Jelikož je ale mladý a nenašli u něj marihuanu a zbraň (jak se to stalo jeho "povedenému" bratrovi), dostává ho bez problémů ven veřejný obhájce Sandy Cohen. Matka jej posléze vyhazuje z domu a ujímá se ho Sandy, který prožil podobné dětství. Doma u Cohenů se Ryan seznamuje s manželkou Sandyho - Kirsten, která není moc nadšena úmyslem svého manžela (nechat si v domě zločince), navíc s jejich synem Sethem, který je blázen do komiksů a nemá tu skoro žádné přátele. Postupem času se Ryan seznamuje s vražednou kráskou Marissou Cooperovou a získává si tu pověst rváče a drsného chlapíka z China, kde byla rvačka na denním pořádku. Společně tedy čtyřka Ryan & Marissa, Seth a jeho vytoužená dívka Summer dobývají večírky a párty, zažívají tragédie, ale pořád s přestávkami drží při sobě.
Můj vlastní názor :
Na tento seriál jsem koukala zhruba před rokem a půl, viděla jsem asi 2-3 série, ale nedokoukala jsem ho, protože mě tam pak jeden díl naštval a už jsem neměla chuť na to koukat, jinak začátky a děj seriálu úplně suprový, je to smutný, zamilovaný a plné emocí, také doporučuji :) .
Fotka ze seriálu : Ryan a Marissa


Oční linky

23. února 2012 v 14:24 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj,
jeden užitečný obrázek, který "poradí" jak si správně malovat oční linky podle typu očí vždy je to oko na levé straně správně :)

Omluva

22. února 2012 v 15:45 | Adélka
Ahoj,
omlouvám se, že nic nepřibývá, ale bohužel nemám moc čas, píšem opravdu každý dej min. jednu písemku, už mi ztoho hrabe :X ... Jinak ten obrátek úplně výstižnej :) .. líbí se mi

Perly přání

19. února 2012 v 11:51 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj, jen tak jsem projížděla stránky a narazila jsem na Perly přání, celkem mě to zaujalo, tak to sem dávám, líbí se mi to jak to funguje a pak i také jako hezkej doplněk :) kdyby měl někdo zájem tak zdroj ZDE . Jsou 4 druhy různě určené :).
Popis :
Chcete něco opravdu originálního pro své nejbližší? Toto dárkové balení obsahuje lasturu s perlou a řetízek s přívěskem. Originalita spočívá v tom, ze si obdarovaný nejprve vyřízne z lastury perlu, a poté si ji vloží do přívěsku. Každá perla je jedinečná - má svoji barvu i tvar, který je odlišný od ostatních.
Je to opravdu krásný dárek pro ty, které máte rádi. Hodí se ke každé příležitosti.

Balení obsahuje:
- lasturu s jednou přírodní perlou
- měděný pokovený řetízek s přívěskem (neobsahuje nikl) na vložení perly, délka cca 45cm

Valentýn

16. února 2012 v 21:16 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj,
tak máme po Valentýnu a po výročí :) k Valentýnu jsem dostala krásnej polštářek viz. foto :) a já jsem Danečkovi dala tričko :) .. aspoň z něj měl radost :) .. Výročí jsme moc nehrotili :) šli jsme si sednou do kavárny na kafe a dali jsme si sex on the beach :) .. mňam :) ve škole teď píšem samé písemky, hrůza .. a co vy jak se máte atd.. ? :)

Trable .. :/

13. února 2012 v 12:02 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj,
jsem celkem naštvaná :/ :D mam velké trable, nevim co mam dělat dřív .. mám jenom 600 a budu dělat dort pro lásku s mamkou k našemu výročí, ale ještě mu něco musím koupit k Valentýnu, no a k výročí jsme chtěli jít na večeři .. nevím jestli s penězi vystačím :X .. a hlavně nevím co mu mám koupit, já jeden tip mam .. ale uvidím :) Večeři bych možná vypustila .. a dala bych si jako "večeři" ten dort :D ještě s ním dneska promluvím .. Jinak jsem dneska byla na odběru krve .. fůůůj .. to bude zas modřina, tak se mějte ahoj, jdu uklízet pokoj %// :D

Mé nejoblíbenější seriály

11. února 2012 v 13:53 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky, rozhodla jsem napsat článek o mích oblíbených seriálech, jsou to 3 moje nejoblíbenější, které pravidelně sleduju, vždy napíšu popis z kinotipu a pak svůj vlastní názor :) Pak mi napište jaký je Váš oblíbený seriál, pokud na nějaký koukáte a kdyžtak mi ho doporučte :) .
1.místo GOSSIP GIRL

Za mlada ! <3

10. února 2012 v 15:01 | Adélka |  Fotografie

Ahojky, jelikož jsem se docela nudila, tak jsem si vyfotila fotky a začla je upravovat .. Já a Daneček, když jsme byli ještě malinkatí, no není to roztomilé ? :)) hh :D