Březen 2012

Dubnové přání č.1

28. března 2012 v 14:48 | Adélka |  Přání
Nová rubrika s názvem přání je co si zrovna aktuálně přeju za věci, které potřebuju (spíš chci) koupit .. :) tak přidávám první článek s obrázky :) (obrázky jsou přesně totožné s tím co chci)
1. kalhoty - cena 800,- Kč
2. Baleríny - cena cca 300,- Kč
3. Řetízek - cena 150,- Kč
4. Lůj na rty - cena cca 70,- Kč
Celková cena : 1320,- kč + poštovný za řetízek - cca 150,- Kč


Dnešek <3

24. března 2012 v 18:33 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak dneska ráno jsem koukala na film (K)lamač srdcí :) .. pěknej filmík :) doporučuji :) potom jsem s přítelem a ještě s dvouma kámošema jela do jiného města do KFC .. ňákej krámík jsme omrkli a jeli zase zpátky %). Večer máme v hospodě oslavu kámoše, kterýmu je 20, tak budem hezky pařit :D a pak to pokračuje diskotékou .. :) Tak jsem zvědavá, jak se večer vydaří :)) A co vaše plány? :))*

Krásné počasíčko :)

21. března 2012 v 21:48 | Adélka |  Fotografie
Ahojky,
tak konečně máme docela pěkné počasí, mám ztoho obrovskou radost :) .. dneska jsem s přítelem šla na procházku na tříšť :) .. máme strašně dobrou z benzínky <33 :) .. takové osvěženíčko, ve škole to docela ujde, zase budou opět samé písemky a příští týden jdu pomáhat na charitativní akci - pondělí a úterý :) .. O víkendu jsou nějaké akce v hospodě, tak uvidíme jak to dopadne .. no jsem zvědavá :X .. zítra píšem z kriminalistiky - z techniky PÍSMO, tak jsem se na to chvíli připravovala, jinak tohle pololetí známky nic moc ... jsem docela naštvaná, snad si to ještě doženu do konce :// :) a co vy ? :) Jinak na fotce moje boží vysněné kraťasy :) .. :D tak napište kdyžtak názor, jestli chcete, tak se mějte, dobrou noc :**

Porovnání 2007-2012

18. března 2012 v 21:46 | Adélka |  Fotografie
Ahojky, tady jsem udělal souhrn mích fotek od roku 2007-2012 :) .. :D no ... nevim na jakém bodě to bylo nejlepší, řekla bych, že na žádným :D .. A co nového co víkend? u mě docela ušel, aspoň že bylo to počasí pěkné, jinak už jsem si koupila ty úžasné šortky z předešlého článku .. :) tak mám radost :)

Výstava The Human Body Exhibition

13. března 2012 v 16:21 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky, opět bude výstava The Human Body Exhibition tak bych vás s tím chtěla seznámit, byla už jsem na ní před 5 lety .. Vřele vám jí doporučuju už v Praze probíhá a trvá do 10.června .. Je to fakt velmi zajímavá výstava .. Dám vám sem pár informací, z novinky.cz Nejvíce mě na této výstavě zaujal vývoj plodu :) ..

Výstava The Human Body Exhibition nabízí unikátní pohled do útrob lidského těla. Je rozdělena do devíti částí, z nichž každá se zaměřuje na určitý tělní systém, například kosterní, dýchací nebo nervový. Exponáty celých těl byly polohovány tak, aby vynikla jejich funkčnost. Třeba v sekci svalů si tak návštěvníci mohou prohlédnout, jak funguje tělo při sportu. Jedna z galerií je zase věnována chronologickému vývoji od embrya po plod.

Koná se to v Křižíkově pavilone na výstavišti Praha - Holešovice
Cena je od 190,- kč a výše :)

Kraťáásky <3

12. března 2012 v 16:57 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak konečně jsem našla kraťasy mích snůůů :) .. v Orsay <3 .. stojí 499,- Kč . Na fotce vypadám jak dežo a ta košile se k tomu moc nehodí ale to nevadí, ty kraťasy jsou prostě boží :))) Co na ně říkáte? :) Jinak jste si mohli všimnout nového designu, na ten říkáte co? :)

Zítra opět škola ..

11. března 2012 v 21:35 | Adélka |  Mé zbytečné články

Ahojky,
tak dneska mi končí prázdniny ... tady je fotka mojí třídy je to focený ten týden před prázdninama =o).. schválně jestli mě vidíte? :DD .. O prázdniny se nic moc extra nestalo :X :/ celkem nuda .. ale lepší než ta škola :) a co u Vás nového? :)Bruslení

7. března 2012 v 14:50 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak už je hezké počasíčko a já mám s kámoškou naplánováno chodit na brusle a spálit nějaké tuky (já bych to potřebovala) :DD .. už se těším na naší první jízdu (možná pak přidám foto) ale nevim kdy naše ježdění začně, chci chodit fakt pak pravidelně min. 3x do týdne .. :) už se na to opravdu těším a co vy jaký máte vztah k kolečkovým bruslím? :))

Úterý

6. března 2012 v 10:01 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak jak se máte? Já si prázdniny moc neužívám, jenom se tak procházím všude možně po městě a tak .. jinak nic zábavnýho, aspoň že jsme furt spolu s přítelem :) Ve středu se koná přítelovo párty v hospodě, tak aspoň malé zpestření :) Je to soukromá párty jenom pro nás, pro mladý. :)) Musim se učit do školy básničku :DD od Puškina, jen úryvek z díla Evžen Oněgin .. :) no děs běs :XX Jinak žádný novinky nemám a co nového u Vás?? :)

Prázdniny :)

4. března 2012 v 14:24 | Adélka |  Mé zbytečné články
(starší foto :D .. výraz je velice snaživý, aby mi to nespadlo)
Ahooj,
Od pondělí máme ve škole jarní prázdniny .. už se těším, protože mě furt unavovali ty každodenní písemky :// konečně to mám z krku, ve čtvrtek u nás byl pan Paroubek .. :D byl tam pro jiný obor, než můj, takže jsem ho tak letmo zahlédla :) .. V pátek jsme byli na enviromentálním výletu na Šumné .. nuda .. ušli jsme tak 20 km ... jsem byla vyžízená ://