Květen 2012

Středa 30.5.2012

30. května 2012 v 15:15 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak všechno je docela v pohodě :) škola zatím pohodička, ale už se připravuju psychicky na ty všechny písemky :// .. no hrůza :( .. S přítelem vše v pořádku :). Laky na nehty jsem si koupila tři ale místo toho modrého jsem pořídila bezbarvý, neměli ten modrý :) .. Včera jsem dokoukala prozatím poslední díl The Vampire Diaries, jsem naštvaná :/ :D .. ale strašně jsem se zamilovala do toho jednoho herce :((( :DD a co vy jak se máte? :)

25.5.2012

25. května 2012 v 22:08 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak další tejden za mnou, písemky se mi blíží, fuj to je hnusná myšlenka :-! zítra pojedu na brigádu, takže se nevyspim spokojeně .. Koukám už na třetí řadu upířích deníků :) .. jsem ztoho velice nadšena, mám v plánu si koupit nějaký nový laky na nehty, řekla jsem si, že si koupím zatím 3 barvičky, ale líbí se mi tam asi poměrně všechny, ale asi si koupím tyto
nejvíc mě zaujali a jsou úplně nejnovější, samozdřejmě že bych jich brala víc, ale musím si začít už šetřit na festival a ještě potřebuju nějaký tílka, ze všeho jsem vyrostla (ztloustla) :DD .. tak uvidím, jak mi mé plány vyjdou .. :) a co vy nového?

The Vampire Diaries

20. května 2012 v 22:03 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak všechny seriály které jsem měla rozkoukané mi poněkud zkončili nebo mají pauzu. Našla jsem si tedy The Vampire Diaries a jsem zatím docela dost spokojená. :) Líbí se mi. Zítra asi nepůjdu do školy, necítím se nějak moc dobře. Teď jdu koukat na další díl, tak ahoj ;)

Ahojky ..

18. května 2012 v 9:02 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky ..
omlouvám se, že nejsem tak aktivní, ale nějak nemám čas sem něco přidávat a občas ani nápad :) .. fakt se nezlobte, hlavně se omlouvám KeT, protože to je moje pravidelná návštěvnice :)) ... Co nového? začla jsem hrát It girl na facebooku :DD .. jinak mě naštvalo GG protože jsem včera dokoukala poslední díl 5. série :( a nová série má prej být až v lednu a jenom asi 11 dílů.. no jsem naštvaná, ve středu jsem prodávala kytičky pro rakovinu ledvin a ve škole to celkem ujde, až na to že mi někdo ukradl (protože nikdy nic neztácím) sešit z nějtěžšího předmětu ... a musim to celé přepsat ... a co u vás nového? :)

Nový design

13. května 2012 v 10:32 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak změnila jsem design stránek. No jako je to takový divný, ale zas tak hrozný to není. Jinak tady nejnovější fotka s přítelem :). Nic u mě jinak nového není, jak to vypadá u vás? :)

Lístky :)

10. května 2012 v 6:50 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak po náročném víkendu na brigádě jsem si v už mohla dovolit koupit si lístky na Prague City Festival :) je pro 2 osoby, pro mě a pro přítele, strašně se tam těším a mám radost, že mi to vyšlo. Nejvíc se těším na blink 182 !! :) Jinak asi nic nového u mě :) co u vás? :) já furt z něčeho jenom píšu ve škole .. :D

Praha :)

5. května 2012 v 20:18 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak dneska jsem tedy jela na brigádu, zítra jedu opět a už mi chybí "jenom" 700,- Kč na ty lístky .. :// No abych pravdu řekla, vůbec se mi už nikam nechce, ale cestou na zpět jsme se stavili v Praze v Letňanech, mno neměla jsem moc času pobíhat po krámech :// ale stavila jsem se v Terranově, sice jsem tam byla si 5 minut a nic pořádně jsem nevočíhla, ale koupila jsem si tam super sukni, teda mě se strašně líbí, tak jsem vám jí hned vyfotila a ještě super za tu cenu !! stála pouhých 129,- Kč, tak jsem si jí prostě musela koupit .. :) tak co jak se vám líbí?? :) (ten bordel neřeště, teď jdu uklízet :D)

Omlouvám se + novinky

3. května 2012 v 19:38 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj
omlouvám se, že jsem nepsala ... nějak mě tíží okolní svět :// Pohádala jsem se s kámoškou, s přítelem to nějak skřípe :X ale zas to s ním nechci nějak přehánět :/ .. Ve škole to docela ujde .. Ale hlavní problém je, že potřebuju do pondělí 1650,- Kč a nemám ani korunu :DD .. o víkend kdyby mi to klaplo bych mohla jet na brigádu, nevím jak to vyjde, budu doufat :) PROTOŽE JE V PRAZE BLINK 182 !! A já je miluju asi už od 12ti let .. Je to Prague city festival :) který se koná 29.6.2012 a už mam lístky zarezervované, tak uvidím, snad to vyjde, už tu měli být minulý rok, ale zrušilo se to, tak snad teď se mi mé přání splní. :) tadyto je ta skupina ..
Jinak teď začínám jíst pravidelně a snad se dokopu i ke cvičení, potřebuju zpevnit tělo a něco zhubnout :) .. tak mi držte palce :) .. a hlavně si odpouštím sladký ! :D