Červen 2012

Blbost

28. června 2012 v 20:15 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahoj,
jsem vyřízená ze školy, měla jsem mít 4 dvojky a z trapné sebeobrany, ze které mi přesně vycházel průměr 2, jsem dostala za 3. Dnes jsem šla na komisionální přezkoušení, podělali mě jak svině, známky jsem měla 2,2,3 a asi aby mi nemuseli dávat tu dvojku, tak si k tomu ještě vymysleli pády, které jsme dělali max. 3x za 2 roky a když jsem jim to řekla, tak mi řekli, že jsem asi chyběla, velice vtipné, fakt komické, takže debilové mi podělali moje krásné vysvědčení, nikdy jsem neměla 3ku a vůbec to neberu, protože kdybych měla 3ku z ČJ nebo z matiky, tak neřkenu, ale ze sebeobrany? docela vtipné, nepříjde vám? ... Měli by se stydět .

Novinky

24. června 2012 v 19:41 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky.. Tak se opět vracím :) Novinky, které se za tu dobu udály. Ve škole jsem to zvládla perfektně, jsem spokojená.
Měla jsem narozky, už je mi konečně 17 let .. :D Dostala jsem nové kontaktní čočky(táta), plavky a klobouk(mamka) a krásný řetízek s přívěškem(přítel) :))
Konečně je zase hezky a začínám si užívat léta :) (to není asi jenom moje novinka) :D
fotili jsme se ve škole :) .. super :D ..
mám nové plavky, jsem vidět ve brejlích :DD ale ty plavky moc nejdou vidět, to je jedno :)
To je asi vše, skoro za ten měsíc.. :)

Na pilno

2. června 2012 v 18:51 | Adélka |  Mé zbytečné články
Ahojky,
tak dneska zase byla na brigádě, tady vidíte mojí milovanou sbírku, jsem blázen, ale ještě jí chci rozšířit o pár kousků :D ... uvidím ještě, tento měsíc budu mít opravdu na pilno, jelikož nejsem moc pravidelně na blogu, tak teď to bude ještě horší. Samé povinnosti a písemky ... hrůzinec. Víkend utíká jako voda, to je hrůza.. a co vy jak se máte? :)